Znajdź swój ideał z autorką bloga Fashion Hippie Loves- Anną-Lea Popp!

Znajdź swój ideał z autorką bloga Fashion Hippie Loves- Anną-Lea Popp!

Blog modowy Anny-Lea Popp ‘Fashion Hippie Loves’ jest jednym z największych i najbardziej wpływowych blogów w Niemczech oraz w Europie.

Styl Anny-Lea to autentyczność, śmiałe kolory oraz mieszanka klasyki. Kluczem do jej sukcesu są inspirujące stylowe porady, ale przede wszystkim pasja do wszystkiego co piękne.

Fashion Hippie Loves” zawiera inspiracje zakupowe oraz codzienne stylizacje autorki. Poza tym, Anna-Lea tworzy inspirujące treści współpracując ze znanymi markami takimi jak Triumph. Na Instagramie „śledzi” ją ponad 800,000 osób. Anna– Lea pisała dla Niemieckiego magazynu Instyle i Grazia.

To co najbardziej lubię w linii Sculpting Sensation to, że jest ona dopasowana perfekcyjnie do ciała i nie odznacza się pod ubraniem. Naprawdę uwielbiam kolory i wzory tej kolekcji – w szczególności kwiatowe nadruki oraz jasne i lekkie kolory. Wcześniej wszystko co dawało kobiecie ten właściwy kształt musiało być sztywne i niewygodne. Teraz wraz z innowacyjnymi modelującymi tkaninami, możesz osiągnąć gładką sylwetkę, która poprawi Twój kształt nie deformując go. I co najważniejsze – jest bardzo wygodna.”

 

 

 

 

Dodaj komentarz